O nas Jako "REMIX" istniejemy na rynku muzycznym od 2008r., co nie oznacza, że gramy od niedawna. Każde z nas posiada bogate doświadczenie nabyte nie tylko na scenach krajowych ale również zagranicznych. W swoim repertuarze posiadamy szeroki wachlarz muzyczny.
Zespół Oferta Polecamy Współpraca
O nas Jako "REMIX" istniejemy na rynku muzycznym od 2008r, co nie oznacza, że gramy od niedawna :). Każde z nas posiada bogate doświadczenie nabyte nie tylko na scenach krajowych ale również zagranicznych. W swoim repertuarze posiadamy szeroki wachlarz muzyczny skierowany do młodszego jak i starszego pokolenia.
Opinie o nas: http://forum.pomorska.pl/zespol-i-wideofilmowanie-na-wesele-t86108/page__st__20

Magda - wokal

Śpiewam odkąd pamiętam. Muzyka zawsze była moją pasją. Już haji dziecko śpiewałam w chórach z zespołach szkolnych. Brałam także udział w różnych konkursach muzycznych. REMIX to kolejny ważny etap w moim życiu, to dla mnie nowe możliwości i doświadczenia. Bardzo się cieszę, że mogę współpracować własnie z tym zespołem i wnieść do niego cząstkę siebie.
Krystian - instrumenty klawiszowe

Muzyka towarzyszyła mi od początku życia poczynając od przedwojennego akordeonu, trąbki i dziadkowego bębenka. Prawdziwa muzyczna przygoda zaczęła się dopiero w szkole średniej kiedy to wraz z kumplami ze szkolnej kapeli stworzyliśmy nasz pierwszy zespół. Od tamtej pory współpracowałem jeszcze z innymi zespołami, dzięki którym nabrałem doświadczenia i z którymi przeżyłem fajne przygody oraz poznałem ciekawych ludzi. Muzyka to pasja, do której podchodzę bardzo poważnie i dlatego cały czas razem ciężko pracujemy nad tym, żeby zespół dobrze brzmiał.
Kamil - wokal, instrumenty klawiszowe

Muzyka już od najmłodszych lat była i jest moją pasją, z którą wiążę przyszłość. Muzyczną przygodę zacząłem w wieku kilku lat ucząc się gry na instrumentach klawiszowych. Z biegiem czasu postanowiłem też uczyć się gry na saksofonie. To był świetny wybór. Śpiewam i gram tak naprawdę od zawsze i cieszę się, że mogę realizować się w czymś co jest moim zamiłowaniem.
Krzysiek - instrumenty perkusyjne

Muzyka zawsze była w moim życiu. W pierwszej klasie podstawówki mój nauczyciel zainteresował mnie perkusją i tak zaczęła się moja przygoda z tym instrumentem. Rozpocząłem naukę w szkole muzycznej. Grałem w zespołach szkolnych wyjeżdżając z nimi na konkursy muzyczne niejednokrotnie wygrywając je. W szkole średniej grałem różne rodzaje muzyki od disco polo po bluesa, dzięki czemu nabrałem doświadczenia. Cieszę się, że mogę wspólnie z kolegami z zespołu rozwijać swoje zamiłowanie do muzyki.