O nas Jako "REMIX" istniejemy na rynku muzycznym od 2008r., co nie oznacza, że gramy od niedawna. Każde z nas posiada bogate doświadczenie nabyte nie tylko na scenach krajowych ale również zagranicznych. W swoim repertuarze posiadamy szeroki wachlarz muzyczny.
Zespół Oferta Polecamy Współpraca
Oferta Dlaczego warto wybrać Zespół muzyczny "REMIX"?
Zespół muzyczny "REMIX" to profesjonalne aranżacje muzyczne utworów bardzo zbliżone do oryginałów wykonywane na najwyższej jakości instrumentach muzycznych.
Zespół muzyczny "REMIX" to znakomite brzmienie wokalne
Zespół muzyczny "REMIX" posiada wysokiej jakości system nagłośnieniowy.
Zespół muzyczny "REMIX" posiada również oświetlenie sceniczne typu PAR - LED, efekty świetlne, wytwornice dymu co sprawia, że w każdym miejscu prezentujemy się bardzo okazale podobnie jak parkiet bawiących się gości oświetlony efektami świetlnymi tworzy wspaniałą atmosferę.
Zespół muzyczny "REMIX" utrzymuje podczas imprezy bezpośredni kontakt z widownią co pomaga stworzyć swobodną, miłą atmosferę wśród obecnych a do tego zamawiający oszczędza wydatki na wynajęcie wodzireja.
Zespół muzyczny "REMIX" to wysoka kultura osobista, poprawny język, ubiór dostosowany do okoliczności.
Zawsze jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie, ustalenia chętnie wysłuchując Państwa zdania na temat przebiegu imprez przez nas obsługiwanych.

Tak w 2 zdaniach :

„Wysoka jakość pozostaje na długo po tym jak cena zostanie zapomniana”
Sir. Henry Royce

„Gorzki smak marnej jakości pozostaje długo po tym jak słodycz niskiej ceny jest zapomniana”
Benjamin Franklin
:):):)